Шановний друже!

Я, Павленко Олексій Олексійович, керівник Компанії «МТУ - Меблі Трансформер України», від імені всієї команди вітаю Вас! Будь ласка, приділіть трохи Вашого часу та ознайомтесь з діяльністю компанії, її корпоративною культурою, філософією, місією, цінностями.

З чого все почалось?

Початок шляху, було покладене щирим бажанням, виробляти якісний, унікальний продукт і сервіс для людей. Побудувати новий сучасний стандарт для комфортного життя, піти від давно застарілих стереотипів виробництва і монопольного ціноутворення! Упевнена позиція і філософія, забезпечила нам стрімке зростання і розвиток! З невеликої групи людей, що займаються своєю улюбленою справою, ми стали Компанією, яка несе місію, спільну мету і призначення.
Місія - бути міжнародної Компанією, яка створює конкурентоспроможний продукт.
Створення сприятливих умов для нового, сучасного розвитку "Меблів трансформер" і меблевої індустрії України в цілому. Давати споживачеві - якісну продукцію і сервіс.

МТУ - ексклюзивний Український, виробник кращих ліжок трансформер и супутніх меблів для облаштування житлового простору. МТУ є одним з лідерів в області превращение дизайну и виробництва меблів більше 20 років и продолжает революціонізуваті галузь. З 2015 року Компанія, розробляє и віробляє всеосяжну Живу систему «Х2» сучасної трансформує, компактний меблів. Нові стандарти для життя - комфорт, якість, зручність! Автономні ліжка трансформери и Механізми. Настроюються, модульні системи для зберігання, дивани, столи, Пуфі и много Іншого. Колекція охоплює более 50 моделей в Якій Використано досвід і практика двох десятіліть ДОСЛІДЖЕНЬ и розробок.

Компанія МТУ повністю укомплектована дослідної, цілеспрямованої командою, завжди готовими і охочими вирішити будь-яку Вашу "космічну" завдання.

Команда - фахівців з креативним підходом і творчим мисленням, це спільна, єдина, спільна робота над такими завданнями як; раціональне використання простору, збільшення можливостей і функціональності, 100% задоволеність клієнтів у всіх аспектах процесу проектування, продаж і встановлення. Максимум компактності та ергономічності не втрачаючи при цьому комфорту, якості і зручності. Команда постійно вдосконалюється над корпоративною культурою і філософією, дотримується правил, інструкції, статут і моральні цінності Компанії, розвиває свій потенціал. Єдина мета - бути краще, ніж учора!


«МТУ» - Нові стандарти життя! Комфорт, якість, зручність!


Знайомство з командою!
Павленко Олексій Олексійович
Співзасновник / натхненник і мотиватор, завжди в пошуку нових ідей

Один із засновників МТУ. У 2015 році зі своїми діловими партнерами створив всеосяжну Живу систему сучасної трансформуючої, компактної мебелі. Відданість і одержимість)) Олексія ... в пошуку кращих продуктів і забезпечення 100% задоволеності клієнтів встановлює високу планку для всіх учасників команди (які вони радісно перестрибують).
Email: kievmtu@gmail.com

Павленко Сергій Олексійович
Директор з виробництва і логістики

Більше 20 років досвіду у виробництві індивідуальних замовлень! Ніякі сходові площадки не надто вузькі, ніякої замовлення не надто божевільні для Сергія - не проблема якщо його хлопцям потрібно пройти ще шість сходових прольотів, про які ніхто не згадував, або не з'ясували, що стеля на 2сантіметра нижче меблів. Сергій - супермен, герой кожного хто до нього звернеться. Людина - Оптимізм! Упевнений що майбутнє в наших руках! У вільний час любить займатися фотографією.
Email: kievmtu@gmail.com


Олег Халіновський
Дизайнер / керівник дизайн проектів

Олег - самий доброзичливий хлопець, з досвідом виробництва і розробки меблів, Олег знає дещо про дизайн меблів. Працюючи над сучасним дизайном, він знайшов свій шлях до нас. Олег є невід'ємною частиною команди - і не тільки тому, що він може навчити інших з нас в його знанні виробництва і технологій. Майже все життя, Олег вивчав дизайн і має великий досвід в Autocad і 3D-рендеринга, Олег повністю мігрував в світ меблів трансформер і його виробництва! Будучи головним дизайнером всіх проектів Олег переконує, що краса врятує світ))
Email: kievmtu@gmail.com